Hotel w Pieninach

Najlepszy hotel spa w górach

Hotel Spa Budowlani to część jednego z najnowocześniejszych kompleksów sanatoryjno-hotelowych w paśmie Pieniny. To miejsce stworzone z myślą o wypoczynku, regenaracji sił witalnych, dbałości o zdrowie i urodę. Tu można pełnymi garściami czerpać z przyjemności oferowanych przez spa i przyrodę Pienin.

Hotel Spa Budowlani otworzył swoje podwoje w grudniu 2010 roku, oferuje do Państwa dyspozycji 32 komfortowe pokoje 2-osobowe. Nasz Hotel w Pieninach stanowi część kompleksu sanatoryjno – hotelowego z bogatym zapleczem rekreacyjnym z basenem, saunami suchą i parową, jacuzzi oraz Salonem Spa. Bogata i nowoczesna baza zabiegowa hotelu umożliwia połączenie wypoczynku z odnową biologiczną. 

Hotel Dysponuje zaawansowanym zapleczem rehabilitacyjnym i rekreacyjnym, oraz zespołem doświadczonych pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy zadbają o to, aby Goście dobrze wspominali nasz hotel. Pieniny, rozciągające się za oknami, gwarantują przepiękny widok i wiele możliwości obcowania z pięknem przyrody - od relaksujących spacerów po sporty wyczynowe.

Hotele i sanatoria w Pieninach mają długą i bogatą tradycję leczniczą i wypoczynkową - z dumą możemy przyznać, że Hotel Spa Budowlani doskonale i z  dumą ją kontynuuje.

Hotel Spa Budowlani zaprasza w Pieniny!

Wykonanie: PROFITROOM
Poleć znajomemu
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij