Polityka jakości

Z przyjemnością informujemy, że Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" Szczawnica skutecznie wdrożyło i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie: "Usługi sanatoryjne, lecznicze, rehabilitacyjne, hotelowe - SPA". Najważniejszym celem, dla którego wdrożyliśmy system zarządzania jakością jest zapewnienie, aby nasi Klienci uzyskali najwyższej jakości usługi.

POLITYKA JAKOŚCI:

Wysoka jakość oferowanych usług oraz ich kompleksowość jest gwarancją spełnienia oczekiwań i wymagań Pacjentów naszego sanatorium.  
Nadrzędnym priorytetem naszej placówki jest zapewnienie opieki medycznej na najwyższym poziomie, spełnienie przepisów prawa oraz ciągłe doskonalenie i rozwój usług.
Wprowadzając System Zarządzania Jakością Kierownictwo zobowiązuje do:

  • dbałości o niezmiennie wysoki poziom zadowolenia naszych Pacjentów
  • stałego podnoszenia kwalifikacji personelu;
  • doboru dostawców usług i sprzętu pozwalającego utrzymać świadczone usługi na najwyższym poziomie
  • wprowadzanie najnowszych sprzętu i rozwoju oferty

Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin, położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy.

Rezerwuj
Hotel

Nasza oferta to nie tylko noclegi w Szczawnicy, ale również szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów dla zdrowia i urody.

Rezerwuj
Sanatorium
Wybierz obiekt
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij