Rezerwuj online

Cena już od 110 /noc
Korzyści z rezerwacji online
Gwarancja najniższej ceny pokoi tylko na naszej stronie
Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji
Informacje o rezerwacji
Zameldowanie: od 14:00
Wymeldowanie: do 10:00
Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 14 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.
Dostępne formy płatnosci

Cena dnia ze śniadaniem

Cena zawiera:nocleg śniadanie w formie bufetuCena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej: 3,00 zł/doba/os. (płatne wyłącznie gotówką w Recepcji) oraz opłaty parkingowej: 5,00 zł/doba.

BB - Śniadanie w cenie
między 23.12.18 a 26.11.19
dowolna dł. pobytu

Cena zawiera:

  • nocleg 
  • śniadanie w formie bufetu


Cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej: 3,00 zł/doba/os. (płatne wyłącznie gotówką w Recepcji) oraz opłaty parkingowej: 5,00 zł/doba.

Polityka wobec zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane.

Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin, położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy.

Rezerwuj
Hotel

Nasza oferta to nie tylko noclegi w Szczawnicy, ale również szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów dla zdrowia i urody.

Rezerwuj
Sanatorium
Wybierz obiekt
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij